Drodzy Rodzice,

30 czerwca w naszym przedszkolu zaplanowaliśmy wspaniałą zabawę dla dzieci – „Dzień Błota”! Bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci miały na sobie ubrania, które mogą pobrudzić oraz prosimy o przygotowanie ubranek na zmianę. Jeśli macie Państwo w domu takie rzeczy jak :  lejki, kubeczki metalowe, konewki, sitka, chochelki czy durszlaki – przynieście. Oczywiście wszystkie rzeczy zostaną oddane. Co gwarantujemy? Świetną zabawę dla naszych przedszkolaków i mnóstwo błota 🙂                                                                                                                                                     Chcemy podziękować wszystkim Rodzicom, którzy przynieśli rzeczy niezbędne do przeprowadzenia Dnia Błota.