Dnia 20 maja odbyła się II edycja rodzinnej gry terenowej. „Na ratunek „Fantazji” przybyły 33 drużyny, które dzielnie zmagały się z zadaniami do wykonania.  Należało m.in. pokonać tor przeszkód tak, aby z pojemnika ubyło jak najmniej wody, ułożyć puzzle drzew i dopasować do nich liście, rozwiązać zagadki i krzyżówkę, zaprojektować i zbudować elektrownię wiatrową lub maszynę do oczyszczania powietrza, czy odkodować obrazek.

Bardzo dziękujemy za liczne przybycie wszystkim drużynom z Przedszkola nr 28 „Fantazja” oraz Przedszkola nr 61 „Gajowickie Skrzaty”. Dzięki Waszej pomocy Kraina „Fantazji” została uratowana, a smok Amos może pozostać w niej na zawsze.

Serdeczne podziękowania składamy pani Ewie Kramarczyk oraz słuchaczom Policealnego Studium Animatorów Kultury SKiBA we Wrocławiu za pomoc w organizacji gry, Straży Miejskiej Wrocławia za uatrakcyjnienie rodzinom przedszkolaków czasu spędzonego podczas gry.