25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone na Misiowe Piżama Party do misiowej krainy. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły ubrane do przedszkola w piżamach i w towarzystwie swojego ulubionego misia. Na dzieci czekało wiele atrakcji: zgadywanki, konkursy, tj. rysowanie misia z zamkniętymi oczami, zbieranie rzeczy w kuchennych rękawicach, łowienie rybek, układanie wieży z poduszek, karmienie misia czy zlizywanie „małego co nieco” z talerzyka, bez użycia rąk. Grupy młodsze jeździły na kocyku, a starszaki wzięły udział w bitwie na poduszki. W czasie spotkania nie zabrakło także wspólnych zabaw tanecznych przy piosenkach „Dwa misie”, „Niedźwiadek” i „Jadą misie”. Na koniec każdy przedszkolak mógł sobie zrobić zdjęcie w misiowej fotobudce.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo przecież wiadomo, “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”