„Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Ani, Basi i Krzysia.
W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce!”

20 września to ważna data dla wszystkich Przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Specjalnie na tę uroczystość przygotowano dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek dostarczając okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Nasze dzieciaki chętnie brały udział w zaproponowanych aktywnościach, m.in: zawodach sportowych, grach zespołowych, konkursach czy zajęciach plastycznych. Nie zabrakło zabaw przy muzyce, tańców, zabaw z chustą animacyjną, balonikami czy łapanie baniek mydlanych. Na koniec na dzieci czekały medale i dyplomy.

Ten dzień był pełen słońca, uśmiechu i szczęścia. Zabawa była wyśmienita, zarówno w naszym przedszkolu, jak i na placu zabaw. Uśmiech dzieci i ich radość potwierdziły, że czuły się wyjątkowo.

Życzymy wszystkim naszym przedszkolakom

wszystkiego najlepszego, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach

i spełniały się marzenia.