Rada Rodziców dokonała wyboru firmy TU InterRisk
Poniżej informacja dotycząca ubezpieczenia:
Szanowni Państwo,
Chcąc zapewnić kompleksową ochronę ubezpieczeniową od NNW dzieciom i młodzieży przesyłamy link do zakupu ubezpieczenia online TU InterRisk na rok szkolny 2024/2025.

Link z ofertą online:

Kup ubezpieczenie online

Każdy Rodzic dokonuje zakupu ubezpieczenia samodzielnie przez Internet. Proponujemy szeroki zakres ubezpieczenia z konkurencyjnymi składkami. Zapewniają one kompleksową ochronę 24/7 w szkole, w domu, na zajęciach  pozalekcyjnych, podczas wakacji, ferii oraz wyjazdów.

Oferta TU InterRisk

W przypadku pytań skontaktuj się z nami:

email [NowaWiadomosc/Do/QlIkBFQ6QUFhIVRZX192dnQBeCtCchE5FFdrbV5QSFc3BhQBCFBeUwMWAFZQVhATQx0fQUQEEQdwF1RBChlcAkJUE0ZLJVZhdlhfBQJ9KTNIPwMGJ0Y2EA47JkFWARduEQNKFl8RAFRBRDdBUyI%3D]multiagencja.ers@vp.pl

Informacja będzie podana do wiadomości po wyborze trójek grupowych i zebraniu Rady Rodziców przedszkola

Spotkania z muzyką 2024/2025

Zajęcia finansowane z funduszy Rady Rodziców.

Spotkania z muzyką i teatrzyki 2024,2025

ABOUT AUTHOR