„To największe jest szaleństwo nie znać słowa bezpieczeństwo” – Teatr „Maska” zawitał do naszego przedszkola.

Mała biedronka Aldonka ma ogromne zmartwienie- zgubiła się w lesie i  nie może znaleźć drogi do domku. Spotyka Czarnoksiężnika, który próbuje dorównać w czynach  Babie Jadze i zyskać większą sławę niż ona. Porywa więc Aldonkę. Na pomoc biedronce przychodzi skrzat Jeżynek i zabiera ją do swojego domku. Tu uczy ją wszystkich zasad bezpieczeństwa. Na koniec okazuje się, że dom biedronki wcale nie jest tak daleko.

Bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne, wiedzą o tym także nasze przedszkolaki. Tym razem miały okazję śledzić przygody małej biedronki Aldonki, która się zagubiła. Dzieci z wielką uwagą i skupieniem brały udział w przedstawieniu, wykazały się wiedzą i zainteresowaniem, a także poznały prosty sposób na zapamiętanie numeru alarmowego 112.

Przedsięwzięcie zrealizowane z funduszy Rady Rodziców.